Polityka prywatności
 
polityka-prywatnosci
 

Polityka prywatności

Szanowni Państwo!

Mając na względzie bezpieczeństwo i ochronę danych przekazywanych za pomocą strony internetowej www.intertext.com.pl, właściciel strony – Biuro Tłumaczeń INTERTEXT z siedzibą w Warszawie, zobowiązuje się do ochrony prywatności osób korzystających z wyżej wymienionej strony.

Nasza polityka prywatności jest zgodna z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883).

Jakie dane są zbierane i w jakim celu?

Dane automatyczne

Administrator strony pobiera dane przekazywane automatycznie podczas korzystania z internetu, takie jak adres IP czy informacje zawarte w plikach cookie (pliki tekstowe umieszczane na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu korzystania z niej przez użytkowników) i korzysta z nich wyłącznie w celach technicznych i statystycznych.

Adres IP użytkownika nie jest łączony z żadnymi innymi zebranymi danymi.

Dane dobrowolne

Osoby odwiedzające tę stronę internetową mogą dobrowolnie przekazywać swoje dane osobowe poprzez wysłanie wiadomości elektronicznych na adresy kontaktowe podane w witrynie lub przesłanie wypełnionych formularzy i kwestionariuszy („Ankieta dla tłumaczy”, „Zamów/wyceń tłumaczenie”). Dane te będą gromadzone w celu umożliwienia komunikacji, a także w celu udostępniania informacji o produktach, usługach, czy możliwościach współpracy.

W celu subskrybowania newslettera „Biuletyn kulturalny” wykorzystywany jest wyłącznie podany przez Państwa adres e–mail. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania biuletynu.

Przekazywanie stronom trzecim

Żadne dane nie są przekazywane stronom trzecim z wyjątkiem przypadków, gdy zażąda tego Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych.

Dalsze informacje

W razie wszelkich pytań dotyczących niniejszej polityki prywatności lub kwestii technicznych związanych z działaniem wyżej wymienionej strony internetowej prosimy o kontakt pod adresem: intertext@intertext.com.pl