Intertext
 
 

Kontakt

 

 

Biuro Tłumaczeń INTERTEXT

 

NIP 526-001-32-84

 

[mapa skrypt]

Pobierz dane kontaktowe w formacie vCard

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz.
8.00 - 18.00

 

DZIAŁ TŁUMACZEŃ PISEMNYCH:

Kierownicy projektów:

Anna Ziółek, wew. 101

tel. +48 667 671 733

aziolek@intertext.com.pl

 

Małgorzata Samsonowska, wew. 103

tel. +48 785 031 500

msamsonowska@intertext.com.pl

 

Aleksandra Klejnszmidt, wew. 102

aklejnszmidt@intertext.com.pl

 

DZIAŁ TŁUMACZEŃ USTNYCH I OBSŁUGI KONFERENCJI:

Kierownik projektu:

Patrycja Frej, wew. 107

tel. +48 661 929 512

pfrej@intertext.com.pl

 

DZIAŁ KOREKTY:

Kierownik Działu Korekty:

Marta Król, wew. 112

mkrol@intertext.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Koordynator Działu sprzedaży i marketingu:

Tomasz Fiłonik, wew. 115

tel. +48 785 030 152

tfilonik@intertext.com.pl

 

DZIAŁ WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ:

Koordynator Działu współpracy międzynarodowej:

Diana Holleran, wew. 111

dholleran@intertext.com.pl

 

 

DZIAŁ ROZLICZEŃ:

Specjalista ds. rozliczeń:

Agnieszka Żagun-Deba, wew. 105

azagun@intertext.com.pl

 

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCA:

Iwona Sewastynowicz, wew. 109

isewastynowicz@intertext.com.pl

 

DYREKTOR DS. JAKOŚCI:

Iwona Bajurko, wew. 106

ibajurko@intertext.com.pl

 

KOORDYNATOR DZIAŁU WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ:

Diana Holleran, wew. 111

dholleran@intertext.com.pl